HYPOTÉKA BEZPEČNĚ

Investiční a finanční poradenství již od roku 1995.

+420 602 513 966

sustek@365konzultant.cz

Pořízení nemovitosti ať už pro vlastní bydlení nebo pro komerční účely představuje závažné finanční rozhodnutí, které nás ovlivní na mnoho let dopředu.

Nestačí jen obejít několik bank a porovnat si nejnižší úrokovou sazbu, ale je nutné vědět, zda daná banka a její produkt dokáže vyřešit naši konkrétní situaci.

Typicky pak klient pod dojmem nízké úrokové sazby zjistí, že součástí hypotečního úvěru je celá řada dalších produktů (účet, pojištění, platební karta apod.) a nejrůznější poplatky. Teprve v průběhu vyřizování hypotéky pak zjišťuje, že celý proces není jednoduchý a vyžaduje znalosti, týkající se posouzení kupních či jiných smluv souvisejících s toky peněz a převodu majetku. Může se také výběrem nevhodné banky nebo produktu dostat do problémů při platbách svým dodavatelům například při výstavbě nemovitosti.

PRO ZPRACOVÁNÍ INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKY PROSÍM VYPLŇTE:

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, přísně dodržujeme GDPR.

Na co chcete půjčit*
Účel*
Zdroje příjmu*
Chci hypotéku s životním bankopojištěním (nedoporučuji)
Mám vlastní životní pojistku
Chci zkontrolovat svou životní pojistku

JAK TO PROBÍHÁ?

 • CO POTŘEBUJETE ŘEŠIT
  Vyplňte prosím výše uvedený formulář s Vašimi požadavky. Pokud to bude potřeba, telefonicky se Vám ještě obratem ozvu pro upřesnění zadání.
 • JEDNÁM S BANKAMI
  Na základě Vašeho požadavku zjistím aktuální podmínky u všech bank a u nejvhodnějších dohodnu co nejlepší podmínky pro Vás.
 • POŠLU VÁM NABÍDKU (max. do dvou pracovních dní)
  Můžeme se potkat osobně nebo on-line pro konzultaci řešení. Nabídka zahrnuje komplexní pohled na Vaši situaci, tedy i doporučení ohledně zajištění souvisejících rizik a výhledu do budoucna.
 • POŠLU VÁM INFORMACE A KONKRÉTNÍ FORMULÁŘE PRO ŘEŠENÍ HYPOTÉKY
  Vše je možné vyřešit on-line. Pokud bude potřeba následně dodat originály některých dokumentů, osobně je u Vás já nebo kolegové z týmu vyzvedneme.
 • KOMUNIKUJI S VÁMI A OSTATNÍMI SUBJEKTY
  Celý proces vyřizování mám pod kontrolou. Komunikuji s bankou, případě s Vaším realitním makléřem, advokátní kanceláří a pravidelně Vás informuji o stavu řešení. Můžete také využít služeb naší spolupracující právní nebo realitní kanceláře.
 • ZKONTROLUJI ÚVĚROVOU DOKUMENTACI
  Jakmile banka vyhotoví příslušnou dokumentaci, nejprve ji důkladně prostuduji a posoudím, zda odpovídá naší dohodě. Následně pro Vás připravím výtah z podmínek, které je potřeba splnit jednak před podpisem smluv, dále k čerpání peněz a uvedu pro Vás přehledný sled dalších kroků, které bude třeba zajistit po podpisu smluv. Máte tak jasný přehled o tom, co se bude dít a jak bude celá záležitost probíhat. Dokumentaci Vám zašlu e-mailem, abyste předem věděli, co budete podepisovat.
 • ZAJISTÍM PODPIS SMLUV
  Dohodneme se na termínu a podpisu smluv podle toho, jak Vám to bude nejlépe vyhovovat.
 • POHLÍDÁM ZA VÁS TERMÍNY SPLNĚNÍ DALŠÍCH POVINNOSTÍ
  Hlídám za Vás povinnosti a termíny doložení další dokumentace. Typicky se jedná o zajištění čerpání hypotéky, dodání potřebných podkladů apod. Následně také hlídám termín fixace úrokové sazby a předem Vás upozorním na aktuální informace na trhu, které můžete využít.
 • SPOLUPRACUJI S VÁMI DLOUHODOBĚ
  Jsem s Vámi dlouhodobě ve spojení. Pokud nastane nějaká významná změna ve Vaší životní situaci (např. rozvod, prodej nemovitosti apod.), navrhnu pro Vás nejvhodnější řešení.
 • VŠECHNY SMLOUVY NA JEDNOM MÍSTĚ
  Pošlu Vám odkaz do Vaší osobní aplikace myPLANN, kde budete mít uloženy všechny své smlouvy. Zde přehledně uvidíte všechny důležité údaje včetně termínů apod. Máte možnost si zpracovat vlastní finanční plán, porovnat si a rovnou on-line sjednat nejrůznější finanční produkty jako pojištění majetku, vozidel, cestovní pojištění apod.

POZOR NA DRAHÉ CHYBY PŘI FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTI

 

Stáhněte si zdarma e-book s tipy, na co si dát pozor při financování nemovitosti.

Zjistíte, že není všechno tak, jak Vám říkají...

NEZAPOMEŇTE NA OCHRANU RIZIK

 • POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTI
  Víte, kolik peněz dostanete od pojišťovny, pokud se něco stane s Vaším domem? Lidé často slyší na to, že jim někdo nabídne úsporu na platbě pojistného. Dávejte pozor – u pojištění nemovitosti je třeba vědět, že existují 3 základní hodnoty Vaší nemovitosti. V rámci hypotéky bude banka požadovat zajištění formou vinkulace této pojistky.
 • ZTRÁTA PŘÍJMŮ
  Toto riziko lze řešit buď dostatečnou finanční rezervou (v řádech několika milionů korun) nebo životním pojištěním. Standardně banky podmiňují nižší úrokovou sazbu tzv. životním bankopojištěním, které je však ve většině případů drahé a nevhodné. Pokud máte vlastní pojistku, mohu Vám ji zkontrolovat, zda odpovídá potřebným požadavkům na zajištění a případně ji upravíme.
 • POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI
  Myslete i na případy, kdy někomu způsobíte vážnou škodu na majetku nebo zdraví, případně odpovědnost vůči zaměstnavateli. Toto jsou obecně velmi podceňovaná rizika, nicméně z praxe se ukazuje, že může rodinu zadlužit na celý život. Jde o vysoké škody, které se dají krýt pojistkou za pár korun.
 • MĚJTE VYTVOŘENOU FINANČNÍ REZERVU A MYSLETE NA BUDOUCNOST
  Finanční rezerva je nutnost pro obtížné časy. Můžete přijít o příjem, zvýší se úrokové sazby a tím i splátky Vašich úvěrů a jiných závazků apod. Příprava na důchod, studia nebo osamostatnění Vašich dětí, další Vaše finanční cíle jako auto, chalupa, dovolená apod. Vám zajistí inteligentní investování.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

JAK UŠETŘIT ZA NÁKUP A PROVOZ AUTA VÍCE NEŽ 80%

REFERENCE KLIENTŮ

Ing. Iveta Čajková

spolumajitelka penzionu RELAX Maxmillian s.r.o.
Byť jsem více jak dvacet let pracovala v bankovnictví, po pár letech mimo obor člověk ztratí přehled o nejnovějších trendech a aktuálních možnostech. Při vzniku finančních potřeb v rámci našeho nového podnikání jsem chtěla vědět, jakou aktuální "třešničku na dortu" mají stávající finanční ústavy, a proto jsem neváhala a hledala někoho, kdo se pohybuje napříč nejen bankami, má ucelený přehled a přitom se specializuje na konkrétní produkt. A jako bonus ještě najít člověka, který dopředu neslibuje a férově upozorní na možná úskalí, racionálně analyzuje situaci, jen neslibuje, ale koná a informuje. Mě se podařilo takového člověka najít. Velmi oceňuji profesionální přístup a jednání Martina Šůstka, který to, co řekne platí, je spolehlivý a hlavně umí najít řešení. Kdo někdy podnikal tak ví, že finanční injekce v pravý čas může být otázkou bytí či nebytí a opravdových profesionálů ve finančním poradenství je jako šafránu. Nám naše podnikání teď dál rozkvétá. Martine, ještě jednou děkuji :-).

MUDr. Jiří Lešovský

Lékař
S panem Mgr. Martinem Šůstkem spolupracujeme více než rok ve věci financování výstavby a koupě nemovitosti k bydlení. Jeho vstřícný a ochotný přístup jsme vždy oceňovali a pan magistr odvedl vždy práci skutečně profesionální, ať ve věcech zajištění veškerých vstupních formalit, tak při operativním řešení záležitostí, jež nastaly v průběhu projektu. Jeho služby nebudu váhat s důvěrou využít i do budoucna a stejně tak je jednoznačně doporučuji dalším.

RNDr. Michal Kozubek, PhD.

vědecký pracovník, Ústav fyziky atmosféry
S panem Šůstkem jsme navázali spolupráci na doporučení od známého. Požadovali jsme vyřešit problém s refinancováním hypotéky a následným navýšením kvůli rekonstrukci domu. Nebylo to úplně jednoduché jednání s oběma bankami,  jelikož jsme měli velmi omezené časové možnosti, nicméně po zadání požadavku pan Šůstek navrhl možné řešení, které následně bylo i realizováno. Oceňuji především rychlé reakce na jakýkoliv náš dotaz nebo požadavek (pro urychlení jsme např. diskuzi provedli přes Skype). I po podepsání smlouvy jsme byli vzájemně v kontaktu pro dodání potřebných dokumentů. Proto mohu p. Šůstka plně doporučit i při řešení komplikovaných požadavků.

Ing. Tomáš Král

Ředitel vývoje systémů neživotního pojištění, Česká pojišťovna, a.s.
S panem Šůstkem jsem řešil refinancování hypotečního úvěru u svého bankovního domu. I přes poměrně napjaté časové možnosti zrealizovat celý proces proběhl přechod od jednoho bankovního domu do jiného zcela v pořádku. Pan Šůstek mi byl schopný nabídnout: velmi kompetitivní/nadstandardní nabídku na trhu, perfektní servis, kde jsem nebyl nucen téměř nic zařizovat srozumitelně mi poskytl nutné informace a způsob jednání a sebeprezentace ve mně budil velkou důvěru. S klidným svědomím bych pana Šůstka doporučil i známým.

Jakub Záklasník

Trainer, Vodafone Czech republic a.s.
Chtěl bych velmi poděkovat panu Martinovi Šůstkovi za skvělou spolupráci při vyřizování hypotečního úvěru. Velmi oceňuji obrovskou profesionalitu a orientaci v dané oblasti. Moje situace byla velmi komplikovaná a časově náročná, ale pan Šůstek se snažil vše zařídit co nejrychleji a bez zbytečných průtahů. Byl jsem naprosto nadšen hlavně z komunikace. Vše bylo jasné a srozumitelné a věděl jsem, že jsem mohl vždy zavolat s případnými dotazy. Oceňuji velké pohodlí a vyřizování věcí v elektronické podobě. Velmi mi pomohl získat opravdu výhodnou nabídku řešení. Děkuji za jeho služby a budu se těšit na další spolupráci.

Vladimír Baletka

majitel EGONA profit, s.r.o.
Vážený pane Šůstku, Dovolte mi, abych Vám poděkoval za dosavadní poradenství a správu pojištění mé rodiny. Velmi příjemně jste mně překvapil svou úrovní profesionality, diskrétním vystupováním a svou odbornou znalostí a orientací v oblasti financí. Po několika předchozích nepříjemných zkušenostech s lidmi a institucemi v této branži to bylo příjemné zjištění a rád a s důvěrou jsem Vám svěřil správu našeho rodinného pojištění. Vaše služby jsem s radostí doporučil také svým známým a kolegům a pevně věřím, že někteří z nich se také stali Vašimi spokojenými klienty. Přeji Vám pevné zdraví , hodně úspěchů a „nekonečnou“ řadu spokojených klientů.

Ing. Alena Vránová, MgA. Lukáš Vrána

atelíer LIST - zahradní a krajinná architektura
S Martinem Šůstkem ohledně osobních financí spolupracujeme již více než 10 let. Vždy byl jeho přístup velmi profesionální s nabídkou co nejvýhodnějších finančních produktů na trhu. Ať už se jednalo o leasing osobního automobilu, kde jsme oproti jiným nabídkám ušetřili několik desítek tisíc korun, tak i osobní finance a také bankovní úvěr, kde nám pan Šůstek byl schopen vyjednat zvýhodněnou úrokovou sazbu. Byli jsme mile překvapeni také možnostmi investování. Srozumitelně nám vysvětlil filozofii jeho investičního přístupu, který je založený na solidních základech prověřených časem, což nám dává smysl a funguje to. Při našich dalších finančních aktivitách se na něj rádi a s důvěrou znovu obrátíme.

Více referencí naleznete na mém webu www.sustekmartin.cz